Profil działalności

Hurtowa sprzedaż paliw

Wysokiej jakości paliwa są motorem napędowym największych przedsiębiorstw działających na polskim rynku. Wiele z nich prowadzi międzynarodową ekspansję, z każdym rokiem poszerzając swoją ekspansję biznesową. Istotnym elementem dla powodzenia projektów inwestycyjnych prowadzonych tą drogą jest pozyskanie najwyższej jakości paliw, podnoszących efektywność transportu, logistyki oraz bezpośrednich działań w toku realizacji zakładanych planów. Ofertę hurtowej sprzedaży paliw Mavi Group przygotowało właśnie po to, by zaspokoić podobne potrzeby rynku . Firma dostarcza sprawdzone produkty paliwowe, spełniające najbardziej wymagające normy dotyczące jakości.

Mavi Group zajmuje się hurtową sprzedażą benzyny, oleju napędowego praz oleju opałowego. Od 2007 roku wiele firm wielokrotnie decydowało się na zakup produktów będących w ofercie Mavi Group. Nie wahaj się przed podjęciem podobnej decyzji. Pamiętaj, że wszystko, co kupisz Mavi Group dostarczy Ci nowoczesnymi autocysternami.

Gwarancja jakości

Dla Mavi Group wyznacznikiem skutecznego biznesu stanowi jego najwyższa jakość, dlatego benzynę, olej napędowy i olej opałowy firma pozyskuje wyłącznie od renomowanych, sprawdzonych dostawców. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie przez firmę koncesji na obrót paliwami ciekłymi (OPC).

Efektywność relacji biznesowych prowadzonych przez Mavi Group z partnerami pozwoliła na wypracowanie optymalnego modelu cenowego, łączącego zachowanie najbardziej wymagających norm jakości z finansowymi oczekiwaniami klientów. Dzięki temu współpraca z Mavi Group gwarantuje klientom wyjątkowo efektywne ulokowanie środków przeznaczonych na hurtowy zakup paliw i innych produktów petrochemicznych. Chcąc się osobiście o tym przekonać, z pewnością wiele zyskasz.

Sprzedaż i montaż ogrodzeń

Poczucie bezpieczeństwa i relaksującego spokoju pozwolą Ci w pełni poczuć niepowtarzalny klimat każdego miejsca. By tak właśnie było na co dzień, Mavi Group dostarcza nowoczesne ogrodzenia panelowe, bramy oraz furtki. Ich kompleksowym montażem zajmuje się doświadczony zespół specjalistów firmy.

Mavi Group panele ogrodzeniowe, bramy i furtki pozyskuje wyłącznie od uznanych na rynku producentów, efektywnie wykorzystujących innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz starannie i precyzyjnie dobrane materiały. Dzięki temu oferowane przez firmę produkty spełniają wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Panele ogrodzeniowe, bramy i furtki Mavi Group efektywnie realizują każde dedykowane im zadanie idealnie współgrając z estetyką miejsca, które otaczają. Rozejrzyj się dokoła, a z pewnością się o tym przekonasz.

Informacje o firmie

 • Witamy na stronach Firmy Mavi Group, specjalizującej się w hurtowej sprzedaży paliw oraz kompleksowych ogrodzeniach nieruchomości.

  Zachowanie najwyższych standardów jakościowych firma uważa za podstawowy warunek współpracy.

  Paliwa oferowane przez Mavi Group spełniają duże oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  Więcej >

  Polityka Prywantości

Dane teleadresowe

 • MAVI GROUP Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
  ul. Kwidzyńska 3, 51-415 Wrocław

  Oddział:
  ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa

  KRS: 0000598274
  NIP: 5252644805
  REGON: 363618635

  Nr koncesji: OPC/15859/28346/W/OŁO/2016/PSa
  Nr konta: 20 1020 4955 0000 7102 0209 5370

  Więcej informacji

Media społecznościowe

Biuletyn informacyjny

Wysyłamy ważne informacje. Dodając adres wyrażasz zgodę na wysyłki.