Informacje o firmie

Witamy w Mavi Group

Mavi Group stale rozwija kompetencje biznesowe w dwóch obszarach rynku: hurtowej dystrybucji paliw oraz sprzedaży ogrodzeń, bram i furtek wraz z ich kompleksowym montażem. Dwutorowy rozwój działalności zapewnia firmie stabilną pozycję na rynku, czyniąc ją wiarygodnym partnerem biznesowym dla przedsiębiorstw krajowych, jak również międzynarodowych korporacji.

Strategia Mavi Group zakłada dynamiczną ekspansję na rynku hurtowej dystrybucji paliw, połączoną z regularnym wzmacnianiem pozycji w branży ogrodzeniowej. Przez to swoją ofertę firma opiera w znacznej mierze na dwóch filarach. Z jednej strony jest to najwyższa jakość sprzedaży paliw oraz sprzedaży i montażu ogrodzeń. Z drugiej zaś konkurencyjne, realnie dostosowane do oferty ceny.

Połączenie tych dwóch elementów wraz z obsługą klienta prowadzoną w oparciu o najlepsze wzorce biznesowe, gwarantują klientom Mavi Group pełne zadowolenie i satysfakcję z rezultatów wzajemnej współpracy. Prosimy to sprawdzić osobiście.

Rekomendacje

W okresie współpracy z firmą Mavi Group Sp. z o.o. przekonaliśmy się o tym, że w biznesie liczy się wiele czynników. Mavi Group swoim profesjonalizmem i godnym rekomendacji podejściem do współpracy, utwierdziła nas w przekonaniu o trafnym wyborze partnera.
V-ce Prezes Zarządu DSBUD

Nasza historia

Powstanie Mavi Group zostało poprzedzone dogłębną analizą trendów i prognoz dotyczących obecnej oraz przyszłej sytuacji na rynku. Zdobyte w ten sposób doświadczenie zaowocowało decyzją o rozpoczęciu działalności przez firmę w dwóch zasadniczych obszarach: hurtowej sprzedaży paliw oraz ogrodzeń wraz z ich kompleksowym montażem.

Historia Mavi Group ma swój początek w 2007 roku. Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak dotąd, tak i w przyszłości wyznaczać ją będą wyłącznie często spektakularne sukcesy.

Rekomendacje

Z firmą Mavi Group Sp. z o.o. współpracujemy od listopada 2011 roku. W trakcie trwania umowy firma dała sie poznać jako partner godny zaufania, który rzetelnie traktuje swoje zobowiązania wobec klienta.
Dyrektor POL-OIL

Wartości firmy

Misja Mavi Group to model nowoczesnego biznesu opartego na zaufaniu, wzajemnym poszanowaniu interesów oraz tak cennego w biznesie czasu. To dynamiczne działanie, którego kluczowym elementem jest najwyższa jakość pod dosłownie każdym względem. To efektywność przejawiająca się w stale rosnących zyskach Mavi Group i partnerów biznesowych firmy.

Misja Mavi Group to optymalne wykorzystanie obecnych na rynku możliwości do realizacji dochodowych projektów biznesowych z zakresu hurtowej sprzedaży paliw oraz ogrodzeń wraz z ich kompleksowym montażem. W tym względzie Mavi Group skupia się na nawiązywaniu i owocnym podtrzymywaniu relacji B2B, tym samym stale potwierdzając wiarygodność oraz stabilną pozycję rynkową firmy.

[/col] [/row] Polityka Prywantości

Informacje o firmie

 • Witamy na stronach Firmy Mavi Group, specjalizującej się w hurtowej sprzedaży paliw oraz kompleksowych ogrodzeniach nieruchomości.

  Zachowanie najwyższych standardów jakościowych firma uważa za podstawowy warunek współpracy.

  Paliwa oferowane przez Mavi Group spełniają duże oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  Więcej >

  Polityka Prywantości

Dane teleadresowe

 • MAVI GROUP Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
  ul. Kwidzyńska 3, 51-415 Wrocław

  Oddział:
  ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa

  KRS: 0000598274
  NIP: 5252644805
  REGON: 363618635

  Nr koncesji: OPC/15859/28346/W/OŁO/2016/PSa
  Nr konta: 20 1020 4955 0000 7102 0209 5370

  Więcej informacji

Media społecznościowe

Biuletyn informacyjny

Wysyłamy ważne informacje. Dodając adres wyrażasz zgodę na wysyłki.